27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ ۰۹:۱۲:۲۰
کد مطلب:  1306667
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برای تولید محتواهای علمی، موثر و تاثیرگذار سیاست گذاری شود

جلسه کمیته مشاوره خانواده اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ریاست معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.

یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه کمیته مشاوره خانواده اظهارداشت :  چارت کمیته  مشاوره خانواده استان باید تقویت شود و با استفاده از متخصصین و افراد صاحب نظر در این حوزه در جهت تولید محتواهای علمی، موثر و تاثیرگذار برای خانواده ها، سیاست گذاری های لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری جلسات آموزش خانواده دروضعیت کنونی جامعه و استرس های ناشی از بیماری کرونا گفت : در برگزاری جلسات آموزش خانواده باید اولیا از نظر سطح دانش و تحصیلات سنجیده و باتوجه به وضعیت آنان ،  دوره های آموزش خانواده و محتواهای الکترونیکی به گونه ای جذاب، کاربردی و براساس نیازهای جامعه  برنامه ریزی و طراحی شود.

بنا بر این گزارش بهارلو افزود: این آمادگی وجود دارد تا با اختصاص یک در صد از درآمدهای اختصاصی کل استان و ایجاد قرارداد با صدا و سیما در جهت تولید محتواهای الکترونیکی مورد تائید سیستم تعلیم وتربیت  گام های اساسی برداشته شود.

در ادامه محمد تیمورزاده سرپرست اداره انجمن اولیا و مربیان استان و دبیر کمیته  در این جلسه با اشاره به وظایف و اهداف کمیته مشاوره خانواده استان  گفت: اتاق ضبط و تولید محتوا در هر منطقه برای استفاده تمامی واحدها در دستور کار قرارمی گیرد.

به اشتراک بگذارید :