9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ ۱۵:۱۲:۴۸
کد مطلب:  1305653
رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اموزش و پرورش فارس خبرداد:
ارسال کاروان تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان به شهرستان خرامه

رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: کاروان توزیع تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس و استانداری فارس در طی سال به طور متناوب توزیع می گردد که با تلاش های صورت گرفته اولین کاروان توزیع تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سال تحصیلی جدید به مناطق هدف ارسال شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، روح اله سخایی در حاشیه ارسال کاروان توزیع تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی  گفت: این تجهیزات  شامل مجموعه ای از تجهیزات ورزشی وآموزشی می باشد که در  راستای تلاش به موقع برای توانمند سازی مناطق کمتر برخوردار جهت  پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در بین دانش آموزان می باشد.

رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی افزود: در این مرحله از ارسال تجهیزات  توجه خاصی به فعال سازی وتوانمند سازی در حوزه ورزشی شده است به گونه ایی که تعداد 60 عدد فوتبال دستی به اداره آموزش وپرورش خرامه جهت توزیع در مدارس  هدف  تحویل داده شد.

سخایی با تاکید بر لزوم همکاری، هماهنگی و تعامل بین  سازمانی گفت:  همکاری بین سازمانی استانداری  فارس و خصوصا حوزه معاونت اجتماعی وفرهنگی استانداری نقش مؤثری در راستای پیشگیری ، محافظت ، مراقبت  و توانمندسازی  در برابر گرایش به رفتارهای پر خطر در بین دانش آموزان ایفا می نماید.

وی گفت: تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی عمدتا با هدف توانمند سازی وتدارک اوقات فراغت فعال در مناطق کم برخوردار و دارای آسیب های اجتماعی صورت می پذیرد که با هماهنگی اداره کل آموزش وپرورش فارس  و استانداری فارس  به اجرا در آمده است که نقش به سزایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد.

رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با اشاره به اینکه  این طرح با هدف توجه ویژه به مناطق کم برخوردار و پر آسیب به اجرا در آمده است گفت: کاروان توزیع تجهیزات پیشگیری از آسیب های اجتماعی  با همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس و استانداری فارس  در طی سال  به طور متناوب  توزیع می گردد.

به اشتراک بگذارید :