28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ ۱۰:۵۸:۳۵
کد مطلب:  1305161
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تربیت انسان های خیرخواه و نیک اندیش از رسالت های اصلی آموزش و پرورش است

آیین کلنگ زنی مدرسه استثنایی صالحین اسلامشهر با حضور رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی وزارت آموزش و پرورش ،مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، فرماندار اسلامشهر ،خیر نیک اندیش فرشچی و رییس اداره استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ارزش بسیار بالای رفتار خیرخواهانه در جامعه گفت: امروز در این مکان گرد هم جمع شده ایم تا به واسطه حرکت بزرگ یک انسان خیرخواه کلنگ ساخت مدرسه ای را بزنیم که تا سال های سال فرزندان این سرزمین از برکات آن بهره مند می شوند.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم در سوره آل عمران ، اظهار داشت: یکی از خصایل انسان های بالا این است که به مرتبه ای از خوبی برسند که چیزی را که خود دوست دارند را انفاق کنند و به جرات باید گفت که خیرین مدرسه ساز به این درجه از خوبی و انسانیت رسیده اند.

صیدلو با تاکید بر اینکه تربیت انسان های خیرخواه و نیک اندیش از رسالت های اصلی آموزش و پرورش است، تصریح کرد: تمامی تلاش ما در آموزش و پرورش این است که انسان هایی را تربیت کنیم که در آینده گرهی از گرفتاری های مردم باز کنند و اگر در این امر موفق بودیم قطعا مسیرمان را به درستی انتخاب کرده ایم

 

 

به اشتراک بگذارید :