20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۰:۳۲:۴۸
کد مطلب:  oQb5KxTf
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:
شیر بابهترین کیفیت در مدارس مازندران توزیع خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش مازندارن گفت: با حذف خرید مناقصه‌ای شیر، در سال جدید شیر با بهترین کیفیت در مدارس مازندارن توزیع خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ عسگری نیکزاد درباره نحوه توزیع شیر در مدارس استان گفت: بیش از ۵۰۵ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف در مدارس مازندارن تحصیل می‌کنند و سهمیه جدید شیر مازندارن برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ خواهد بود که در همان سال توزیع می‌شود.

وی افزود: با حذف خرید مناقصه‌ای شیر، طبعاً شیر با بهترین کیفیت در مدارس توزیع خواهد شد و امسال هم سازمان دانش‌آموزی توزیع شیر را بر عهده دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش مازندارن، درباره بیمه طلایی فرهنگیان گفت: فرهنگیان عضو بیمه طلایی درمان می‌توانند از تمام مراکز درمانی و بیمارستان‌های طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان خدمات دریافت کنند.

نیکزاد در ادامه از رضایت نسبی فرهنگیان استان از خدمات بیمه طلایی خبر داد و گفت: باوجود افزایش تعرفه‌های پزشکی دریافتی ما از همکاران ثابت مانده است.

وی خدمات بیمه درمان را شامل فرهنگیان رسمی دانست و بهره‌مندی دانش‌آموزان و معلمان را از بیمه حوادث و پرداخت غرامت فوت و نقص عضو مورداشاره قرارداد و رقم حق بیمه دانش‌آموزی را ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و اخذ آن در زمان ثبت‌نام، عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش مازندارن، درباره بیمه عمر فرهنگیان، بیمه وسایط نقلیه، اظهار کرد: هر فرد فرهنگی با پرداخت مبلغی تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرد و چنانچه به هر دلیلی فوت کند مبلغ بیمه تا سقف ۷۵ میلیون تومان از طریق انحصار ورثه به وراث قانونی پرداخت خواهد شد و بیمه وسایط نقلیه که شامل بیمه بدنه و شخص ثالث است در هشت منطقه استان انجام می‌شود.

وی بیمه اماکن آموزشی، مسکونی همکاران و مدارس را هم ازجمله خدمات بیمه‌ای دیگر در اداره کل آموزش‌وپرورش مازندارن عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش مازندارن، بابیان اینکه صندوق وام ضروری در تمام شهرستان‌ها فعال است، افزود: ماهانه این صندوق به متقاضیان فرهنگی از سقف ۴ تا ۱۰ میلیون وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.

نیکزاد، بابیان اینکه تشکیل ۲۰۰ فقره پرونده وام را به‌صورت ماهیانه از بانک ملی سهمیه گرفتیم، گفت: وام خرید کالا، تعمیرات مسکن از دیگر خدمات رفاهی است که به فرهنگیان ارائه می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :