14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۰:۱۴:۰۲
کد مطلب:  dTKlNm66
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران:
استفاده از پژوهش سراها، چراغ راه آینده آموزش و پرورش است

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران درگردهمایی مدیران مدارس شاهد متوسطه اول و دوم استان مازندران گفت: استفاده از پژوهش سراها ، نرخ گذر دانش آموزان و توجه ویژه به هنرستان ها باعث ایجاد افق روشن در آموزش و پرورش کشور خواهد شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ گردهمایی مدیران مدارس شاهد متوسطه اول و دوم استان مازندران با حضور نظری معاون مدیر کل و فلاحی مدیر امور شاهد استان در دبیرستان متوسطه دوم دخترانه شاهد بصیرت شهرستان محمودآباد برگزار شد .

محمد رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد ضمن خوش آمد گویی به مسئولین استانی و مهمانان از مدارس شاهد به عنوان مدارس خاص یاد کرد و گفت : دانش آموران مدارس شاهد باید در همه موارد آموزشی و پرورشی سرآمد باشند .

اسفندیار نظری معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران ضمن اشاره به این نکته که سند تحول بنیادین راهکار و چراغ راه ما در آموزش و نوید بخش دانش آموزانی پویا و در نهایت جامعه ای پویا است گفت : هدایت تحصیلی درست دانش آموزان پایه نهم  و  استقرار پایه دهم در سال تحصیلی پیش رو  از دغدغه های آموزش و پرورش است .

وی در ادامه افزود: استفاده از پژوهش سراها ، نرخ گذر دانش آموزان و توجه ویژه به هنرستان ها باعث ایجاد افق روشن در آموزش و پرورش کشور خواهد شد .

فلاحی مدیر امور شاهد استان مازندران نیز بیاناتی در مورد امور جاری مدارس شاهد داشتند ؛ ایشان با توجه به سوالاتی که برخی از مدیران مطرح کردند مواردی را رهنمون شدند .

به اشتراک بگذارید :