14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۰:۱۱:۲۰
کد مطلب:  3O0StcPW
رئیس ستاد ثبت نام مدارس شهرستان بابل تاکید کرد:
بازرسی دقیق از روند ثبت نام دانش آموزان بابلی

مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل در اولين جلسه ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان گفت: بازرسی دقیق از روند ثبت نام دانش آموزان و حضور كارشناسان ارزیابی عملکرد به صورت محسوس و نامحسوس در مدارس دوره های مختلف تحصیلی از ضروریات است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ همت احمدی در اولین جلسه نظارت بر ثبت نام آموزش و پرورش شهرستان بابل که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، با تقدیر و تشکر از اعضای ستاد ثبت نام  با اشاره به موضوع ثبت نام دانش آموزان گفت: تلاش همه ما باید براین باشد كه با تكریم ارباب رجوع و اولیاء دانش آموزان در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام آنان اقدام نماییم و در این زمینه لازم است بستر مناسب و زمینه های لازم جهت ساماندهی هرچه بهتر ثبت نام، صورت گیرد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل در این نشست با بیان ضرورت برنامه ریزی مناسب برای ثبت نام دانش آموزان این شهرستان، عدالت آموزشی و انتخاب مدرسه خوب و فراهم کردن امکانات آموزشی نظیر فضا و تجهیزات مناسب را از حقوق شهروندی، مطالبات اولیاء و حق همه دانش آموزان خواند.

احمدی همچنین بر بازرسی دقیق از روند ثبت نام دانش آموزان و حضور كارشناسان ارزیابی عملکرد به صورت محسوس و نامحسوس در مدارس دوره های مختلف تحصیلی در سطح استان تأکید کرد.

در ادامه عیسی مجیدیان مسئول ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستان بابل گفت:  انشاءاله امسال بتوانیم با هم اندیشی بیشتر و تشکیل کارگروه های تخصصی، ضمن آسیب شناسی فرآیند ثبت نام ِ سال تحصیلی گذشته، نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را با اهتمام ویژه بررسی و راهکارهای مناسب را اجرایی نماییم.

مسئول ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستان بابل گزارش کاملی نیز از روند ثبت نام سال گذشته  از ابتدا  تا پایان فرایند آن و تعداد ارزیابی های انجام شده توسط این ستاد ارائه کردند.

شایان ذکر است؛ مسئولین مقاطع تحصیلی آموزشی آموزش و پرورش بابل، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات به عمل آمده به ایراد نظراتی باتوجه به مفاد دستورالعمل وزارتی در خصوص ثبت نام دانش آموزان، آمار ثبت نام در سیستم سناد، نظارت کمی و کیفی بر سیستم ثبت نام توسط کارشناسان، مشارکت بیشتر مدیران و کلاس بندی پرداختند. 

 

به اشتراک بگذارید :