17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ ۱۵:۲۰:۱۱
کد مطلب:  1304450
رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
اعلام زمان و مکان برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان فارس

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس گفت: مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان فارس از 19 مهرماه و بر اساس حروف الفبا آغاز می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سید اصغر حسینی گفت:  پذیرفته شدگان حتی المقدور از آوردن همراه خود داری نموده در غیر این صورت از تجمع جلوی دانشگاه و محوطه آن به خاطر رعایت فاصله اجتماعی پرهیز گردد.

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه  همراه داشتن حداقل سه عدد ماسک و مایع ضدعفونی جیبی و دستکش یکبار مصرف ضروری است گفت: پذیرفته شدگان از اعلام نمره و رتبه کنکور خود به داوطلبان دیگر خود داری نمایند.

حسینی افزود: با توجه به شرایط کرونا و ممنوعیت پذیرایی عمومی در صورت تمایل آب آشامیدنی و تغذیه مختصر (بیسکوییت ،شکلات ) به همراه داشته باشید.

وی در تشریح مدارک مورد نیاز مصاحبه اختصاصی گفت: 1-اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات2-اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو3- اصل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی، و کپی آن برای فارغ التحصیلان سنوات قبل و  گواهی موقت و کپی  آن برای دانش آموزان سال جاری4-اصل فیش واریزی مبلغ 46 هزار تومان با  شناسه 370031258160101029823000000061 به شماره حساب شبایIR160100004058031203625577  نزد بانک ملی با عنوان درآمد حاصل از خدمات آموزشی اداره کل آموزش و پرورش   فارس5-سه قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید6-یک عدد پوشه روغنی رنگ قرمز ویژه پسران ،  آبی ویژه دختران  7-تکمیل فرم اعلام آمادگی (پیوست اطلاعیه سازمان سنجش) و تحویل آن به مسوول پذیرش 8-اصل گواهی یا تقدیر نامه کسب مقامهای کشوری یا استانی درزمینه های علمی ، فرهنگی، ورزشی و هنری (سه مورد کافی است)می باشد.                                                                             

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس همچنین در توضیح مدارک مورد نیاز مصاحبه گزینش افزود: 1-مدارکی که در قسمت الف بند 14 اطلاعیه سایت سنجش قید شده 2- تصویر عضویت در بسیج ( در صورت داشتن)3-تصویر مدارک قرآنی ، علمی، فرهنگی و ورزشی ( حداکثر 3 مورد)4-تصویر آخرین مدرک تحصیلی از جمله مدارک مورد نیاز مصاحبه گزینش می باشد.

حسینی با تاکید بر عدم ارسال اصل مدرک توسط پذیرفته شدگان گفت: مدارک  مورد نیاز هسته گزینش فقط تحویل نماینده گزینش آموزش و پرورش محل تحصیل یا سکونت گردد.

وی افزود: پذیرفته شدگان  ورودی سال 99 دانشگاه فرهنگیان  و تربیت دبیر شهید رجایی برای اطلاع از  زمان ، مکان و مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه اینجا کلیک کنید.   

 

به اشتراک بگذارید :