26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ ۱۴:۲۹:۵۵
کد مطلب:  1304413
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
تمرکز مصاحبه ها بر دوری از اعمال سلیقه شخصی و ارتقاء کیفی است

با حضور معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و روسای پردیس های دانشگاهی جلسه ستاد مصاحبه استانی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی در سالن آیت الله هاشمی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، درجلسه ستاد مصاحبه استانی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی،  با اشاره به آغاز فرایند مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا، با شرایط خاصی مواجه هستیم و در این خصوص رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی مورد تأکید است. 

وی اظهار داشت: توسعه یافتگی هر کشور ارتباط مستقیم با سرمایه انسانی متعهد، متخصص دارد،که تربیت و تأمین این مهم بدست آموزش و پرورش و معلمان دلسوز و حرفه ای محقق می شود.

بهارلو ادامه داد: از این رو در فرایند مصاحبه انتخاب شایسته افراد داوطلب برای ورود به حرفه معلمی، از اهمیت بالایی برخورداراست و آنچه مهم است، ضرورت ارتقاء کیفیت مصاحبه و دوری از اعمال سلیقه‌های شخصی در مصاحبه می باشد.

معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با اشاره به معرفی شدن 2 هزار و  641 نفر پذیرفته شده آزمون سراسری داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، اظهار داشت: داوطلبان پذیرفته شده می‌بایست با مراجعه به پرتال اطلاع رسانی استان محل قبولی از تقویم زمانبندی حضور در مرکز مجری مصاحبه اطلاع کسب کنند. 

به اشتراک بگذارید :