15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ ۱۲:۰۰:۲۸
کد مطلب:  1304089
رتبه 70 رشته علوم تجربی از منطقه مرند:
بخاطر آموزش های مجازی فرصت بیشتری برای مطالعه داشتم

در پی انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری 1399 ، مصاحبه ای با سرکار خانم سیماسادات زمانی ثانی، رتبه 70 منطقه ای رشته علوم تجربی صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، سیماسادات زمانی ثانی دانش آموز رشته علوم تجربی دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان  با کسب رتبه 70 منطقه ای در کنکور سراسری 1399 جزو 100 رتبه برتر کنکور سراسری 1399 رشته تجربی قرار گرفت.

سیماسادات زمانی ثانی متولد سال 1381 و ساکن مرند بوده، دانش آموز رشته علوم تجربی دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان می باشد. وی مقطع ابتدایی را دبستان غیر انتفاعی آتیه، مقطع متوسطه اول را در نمونه دولتی کوثر و مقطع متوسطه دوم را در استعدادهای درخشان فرزانگان تحصیل نمود.

وی در خصوص ساعات مطالعه خود می گوید: " من در روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح شروع میکردم و پیوسته تا ساعت 13  و بعد از استراحت از ساعت 17 شروع میکرم و به طور متوسط تا ساعت 23 شب ادامه می دادم.  البته بین دروس تایم استراحتی هم داشتم و به طور میانیگین روزی ۱۰ ساعت مطالعه داشتم.

زمانی ثانی در پاسخ به این پرسش که " فکر می کنید مهمترین نکاتی که داوطلبان در هنگام شروع مطالعات باید به آن توجه کنند، چیست"، گفت: " مکان ثابت و خلوتی را برای مطالعه انتخاب کنند و مدت زمان خاصی برای مطالعه در نظر بگیرند و به آن متعهد باشند و با برنامه پیش بروند. "

رتبه 70 منطقه ای کنکور سراسری 1399 تاکید می کند: " من در ایام کرونا از آموزش های مجازی استفاده می کردم و به خاطر اینکه بیشتر در خانه بودم وقت بیشتری هم برای مطالعه داشتم و من طبق برنامه ی مدون پیش می رفتم و توصیه ام این هست که حتما برنامه مشخصی داشته باشند و در آزمون های آزمایشی مرتب شرکت کنند و نقاط ضعف خود را پیدا و برطرف کنند. "

سیما سادات زمانی ثانی در خصوص رمز موفقت خود، گفت: " برنامه ریزی و مطالعه پیوسته و پشتکار و البته عامل مهم دیگر همراهی خانواده من در این مسیر بوده است."

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :