26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ ۰۸:۳۹:۳۲
کد مطلب:  1303618
پذیرفته شدگان دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی در شهرستان‌های تهران مدارکشان را پست نکنند

اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد پذیرفته شدگان دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متقاضی خدمت در هریک از مناطق بیست و یک‌گانه شهرستان‌های این استان هستند، مدارک خود را توسط پست و افراد غیر به هسته گزینش ارسال نکنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این اطلاعیه آمده است: منطقه‌ای از آموزش و پرورش تحت پوشش این اداره‌کل که برای تحویل مدارک‌ هریک از پذیرفته شدگان مشخص شده، از طریق تماس تلفنی و یا با ارسال پیامک به آنها اطلاع‌ داده خواهد شد.

چنانچه حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، از عنوان منطقه آموزش و پرورش محل تحویل مدارک خود با خبر نشدند به همراه مدارک لازم به نماینده گزینش در نزدیک‌ترین اداره آموزش و پرورش از مناطق بیست و یک‌گانه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نسبت به محل سکونت خود، مراجعه کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه از پذیرفته شدگان درخواست شده است؛ فرم دو صفحه‌ای اطلاعات فردی سال 1399 را در چهار نسخه از یکی از درگاه‌های اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به آدرس: gozinesh-teo.medu.ir/fa/announcement یا دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش به آدرس: gozinesh.medu.ir و یا سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org تهیه کرده و پس از الصاق عکس پرسنلی جدید بر روی تمامی نسخ، آنها را با خودکار آبی تکمیل و امضاء کنند.

بر اساس اطلاعیه این اطلاعیه، پذیرفته شدگان ‌باید سه نسخه از فرمهای تکمیل شده، به‌ انضمام تصاویر تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و موارد مندرج در بند چهار اطلاعیه را به نماینده گزینش در منطقه‌ای از آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران که به آنها اطلاع داده خواهد شد، شخصاً تحویل دهند، همچنین یک نسخه باقی مانده از فرم‌های اطلاعات فردی، مجدداً به انضمام تصاویر تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و موارد مندرج در بند چهار اطلاعیه را هنگام مراجعه برای مصاحبه گزینش، که زمان و مکان آن درصورت لزوم متعاقباً اعلام خواهد شد، به مسئول پذیرش تحویل دهید.

در بند چهار این اطلاعیه نوشته شده است: ارائه تصویر مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر، نهادهای انقلابی و کسب رتبه‌های اول تا سوم در مراحل منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین المللی (صرفاً یک مدرک شامل بالاترین رتبه و مرحله کسب شده در هر رشته مربوط به پنج سال اخیر) در مسابقات هریک از رشته‌های علوم قرآنی، علمی_مهارتی، فرهنگی، هنری و ورزشی اگرچه الزامی نیست، اما در صورت ارائه موجب کسب امتیاز برای پذیرفته شدگان خواهد بود.

به همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک مندرج در بند چهار اطلاعیه، برای مطابقت دادن با تصاویر آنها در هنگام مراجعه به نماینده گزینش منطقه و مراجعه برای مصاحبه الزامی است.

اسامی پذیرفته شدگان سال 1399 برای تحصیل در مقطع کارشناسی رشته‌های معلمی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، امروز در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

به اشتراک بگذارید :