28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ۱۴:۰۰:۱۶
کد مطلب:  1303062
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
تشکیل جلسات ایده‌پردازی با حضور صاحب نظران نظام تعلیم و تربیت

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی شهرستان‌های استان تهران در سالن شهید سلیمانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی با تشکر از زحمات همکاران سازمان دانش‌آموزی در تهیه و تولید محتواهای ارزنده تشکیلاتی گفت:  برای اینکه بتوانیم تحولی که در سند  از ما خواسته شده را ایجاد کنیم باید با چشم انداز 4 ساله مسیر حرکت خود را ترسیم کنیم که بتوانیم با مستند سازی فعالیت‌ها خط سیر مشخصی را تعیین کنیم.

وی گفت: در این راستا برگزاری جلسات متعدد با کارشناسانی که با نگاه دلسوزانه و چالشی به دنبال اعتلای فعالیت‌های نظام تعلیم و تربیت هستند می‌توانددر پیشبرد اهداف آموزش و پرورش و به خصوص سازمان دانش‌آموزی موثر باشد.

هاشمی تعیین نقش برای همکاران و استفاده از ظرفیت‌های متعدد آموزش و پرورش را از دیگر اهداف موثر در این مسیر  برشمرد و گفت: بهره مندی از کانون ها و اردوگاه‌ها، مشارکت و همکاری با دیگر سازمان‌ها  و تشکلات دانش‌آموزی و ارتباط مستقیم با همکاران مناطق در شرایط کنونی جامعه می‌تواند در پیشبرد اهداف سازمان دانش‌آموزی موثر باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به فعالیتهای تشکیلاتی سازمان دانش‌آموزی گفت: باید برای رشته ها و گرایش های متعدد آموزشی فعالیت های متناسب طراحی و آموزش داده شود.

 

به اشتراک بگذارید :