28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ۰۹:۱۰:۳۴
کد مطلب:  1302400
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری جلسات قطبی در مناطق جهت تحقق و ترویج اهداف سوادآموزی

پنجمین  جلسه شورای اداری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، زینالی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با اشاره به اینکه تربیت اخلاقی ، تلفیق تحصیل با کار و عمل ، اجتهاد و استقلال در فکر و اندیشه اصل و سیاست اجرایی در نظام تعلیم و تربیت از نظر امام حسین (ع) بود، گفت:فرهنگ عاشورا از ذلت و عزت چهره دیگری نشان داد ، بر سر هدف ماندن و در راه خدا جان دادن عزت است . 

وی با اشاره به ایام اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ، اظهار داشت: همه ما مدیون حماسه شهدا هستیم و  حسین بن علی (ع) سراسر وجودش حماسه بود و اثر و نقش ایشان در رشد ، سازندگی ،هدایت ملت ها و تاریخ بی بدیل است.

زینالی در بخشی از سخنان خود به ارزش والای همکاری و همدلی تمامی همکاران در عرصه تعلیم و تربیت  اشاره کرد و افزود: در جهت تحقق اهداف والای این حوزه ثبت نام ها و ساماندهی سوادآموزان در کلاس مورد پیگیری جدی قرار گیرد.

این مقام مسئول در پایان به برگزاری جلسات قطبی در مناطق جهت تحقق و ترویج اهداف سوادآموزی  تاکید کرد و گفت: حضور پر شور و فعال همکاران در این جلسات و تقدیر از فعالیت همکاران شاغل در این حوزه در هفته های آتی انجام خواهد شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :