26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ ۱۳:۵۳:۳۷
کد مطلب:  1301745
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش‌وپرورش :
بازگرداندن یک دانش آموز باز مانده از آموزش به چرخه تحصیل کاری بسیار ارزشمند است

جلسه طرح آبا ( آموزش بازماندگان از تحصیل) با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش‌وپرورش  و مجمع خیرین حامیان از تحصیل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مجتبی زینی وند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه کار بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل کار بسیار بزرگی است ، گفت: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اولین مجموعه ای بودند که کار در این زمینه را به شکل جدی آغاز کردند و چراغی را روشن نمودند که با روشنایی آن می توان مسیر را  ادامه داد.

وی با اشاره به اینکه یک چهارم دانش آموزان اتباع کل کشور در شهرستان های استان تهران به سر می برند ، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و شروع آموزش های مجازی ، دانش آموزان اتباع با چالش های جدی مواجه شدند که باید با کمک خیرین و سازمان های مردم نهاد در جهت رفع آن تلاش های جدی انجام داد.

زینی وند، با تاکید بر اینکه قطعا در زمینه بازگرداندن کودکان بازمانده  از آموزش به چرخه تحصیل با مشکلات جدی روبرو هستیم ، تصریح کرد: نفس این کار به قدری بزرگ و ارزشمند است که قطعا می توان همه ناملایمات را در این زمینه از سر گذراند.

 

 

به اشتراک بگذارید :