26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ ۱۱:۳۸:۲۰
کد مطلب:  1301441
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
اصلاح تفکر و تحول باید همیشه در درون ما نهادینه شود

جلسه شورای اداری معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور روسای ادارات این معاونت در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه چالش‌ها همیشه فرصت  به همراه خواهد داشت ،اظهار داشت :اگر چالش‌ها را فرصت در نظر بگیریم می‌توانیم پیشرفت بیشتری در امور داشته باشیم  اما اگر چالش‌ها به عنوان یک مشکل و ضعف قلمداد شود ،مانع از رشد مجموعه خواهد شد.

وی اعتماد به طراوت و شادابی نیروهای جوان در کنار تخصص و تجربه نیروهای  کارآزموده را از ضروریات نظام مدیریتی امروز دانست و افزود: تزریق امید و تقویت کار تیمی در مجموعه نتایج شگفت انگیزی به همراه خواهد داشت .

بهارلو با تاکید بر اینکه اصلاح تفکر و تحول باید همیشه در درون ما نهادینه شود و هیچ گاه نباید  از تغییر بترسیم تصریح کرد: مقاومت در برابر تغییر و تحول سکون و ایستایی را به همراه خواهد داشت و از اهداف سازمانی تعیین شده خود باز خواهیم ماند.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به ضرورت ارزیابی عملکرد مستمر از همکاران خاطرنشان کرد :نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر مجموعه است که می‌تواند منجر به بهره وری سازمانی گردد و نتایج درخشانی را به همراه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :