27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ ۰۸:۵۰:۳۸
کد مطلب:  1301125
دبیرخانه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد اعلام کرد؛
30 مهرماه آخرین فرصت ارسال آثاربه دبیرخانه  پنجاهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

 بر اساس اعلام دبیرخانه  پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، 30 مهرماه آخرین فرصت ارسال آثاربه دبیرخانه  پنجاهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد می باشد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، پنجاهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را با شعار کیفیت‌دهی به فرایند آموزش با تنوع بخشی در محیط‌های یادگیری برگزار می‌نماید.

بر اساس این گزارش موضوعات اعلام شده در این دوره از جشنواره شامل دو بخش اصلی و ویژه می‌باشد که در بخش اصلی  فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش و نیز فیلم‌های مرتبط با محتواهای کتب درسی و آثار مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب بررسی خواهد شد و در بخش ویژه آثاری که نگاهی به ابعاد تربیتی زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشته باشند مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

گفتنی است، علاقمندان به شرکت در پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد تا ۳۰ /۷/ ۹۹ فرصت دارند با مراجعه به سایت Festival.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه جشنواره فیلم رشد، نسبت به ثبت نام اقدام  نمایند .

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره شرکت کننده گان می بایست  یک نسخه از فیلم خود را به همراه کدرهگیری دریافت شده به نشانی تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر،  ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و پرورش(شهید سلیمی) - پلاک ۲۷۰ - کدپستی ۱۵۸۴۷۴۷۳۵۹- سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی- «دبیرخانه فیلم رشد» ارسال نمایند.

شایان ذکر است تندیس زرین جشنواره به همراه جایزه نقدی به فیلم برگزیده اول،تندیس سیمین جشنواره به همراه جایزه نقدی  به فیلم برگزیده دوم و دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی فیلم برگزیده سوم در هر بخش ازجمله جوایز اصلی این جشنواره می باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :