28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ ۱۲:۰۹:۴۴
کد مطلب:  1300473
مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران :
تحقیقات ، مهمترین رکن گزینش افراد در دوران کرونا

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با توجه به محدویت‌های ایجاد شده به واسطه شیوع بیماری کرونا، تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در شرایط کنونی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  ادره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، "سعیده سیدمؤمن" در نشست " بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا " که بصورت ویدئوکنفرانس برگزارشد، گفت : استفاده از منابع موثق و دارای شناخت کافی، همچنین بهره‌گیری از روش‌های نوین تحقیقات می‌تواند شیوه‌ای تعیین کننده در تأیید و یا رد صلاحیت افراد با توجه به مشاغل مورد تقاضای آنها باشد.

بنا بر این گزارش سیدمؤمن  با یادآوری سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت به کار گیری نیروهای لایق و با کیفیت در آموزش و پرورش، تصریح کرد: محدود شدن میزان دعوت از داوطلبان استخدام برای مصاحبه حضوری در هسته گزینش بخاطر رعایت پروتکل‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مانع شناسایی و جذب نیروهای مستعد و کارآمد در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش نخواهد شد.

در ادامه این ویدئوکنفرانس، نمایندگان قطبهای پنجگانه گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران پیرامون چالش‌های مواجهه با مشکلات پیش‌رو برای تکمیل تحقیقات پروژه استخدام دانشجوایان دانشگاه فرهنگیان در شرایط کرونا مطالبی را طرح کردند.

بازخوانی مراحل اداری گزینش فرهنگیان جدیدالاستخدام در نیمه دوم سال 1399، روشهای درست و کارآمد منبع یابی در روند تحقیقات و تشریح مسائل جاری در دفاتر گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، چگونگی افزایش سرعت و دقت در انجام امور محوله از دیگر موارد مطروحه در ویدئو کنفرانس بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا بود.

گفتنی است در این ویدئو کنفرانس که با حضور نمایندگان دفاتر گزینش مناطق بیست ویک گانه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد، "محمدرضا صفری‌محمدی"، "امیر عباس‌زاده"، "علی میرویسی‌زاده" و "غلامرضا حشمتی" کارشناسان مسئول واحدهای تحقیقات، ارزیابی، مصاحبه و فناوری نیز مطالبی را متناسب با حوزه تخصصی خود به حاضرین ارائه دادند.

 

به اشتراک بگذارید :