13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ ۱۱:۵۳:۲۴
کد مطلب:  1300439
کتاب "منشور دانستنی های معلم در مورد نرم افزار های تولید محتوا در برنامه شاد" رونمایی شد

با حضور معاون پژوهشی، برنامه ریزی و ساماندهی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان از کتاب "منشور دانستنی های معلم در مورد نرم افزار های تولید محتوا در برنامه شاد" رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه پنج تبریز؛ در حاشیه جلسه بررسی مشکلات و موانع ثبت ابلاغ که با حضور معاون پژوهشی و ساماندهی نیروهای انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان،مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز و سایر مسئولین مربوطه استانی و ناحیه‌ای در اتاق جلسه اداره ناحیه پنج برگزار شد،از کتاب "منشور دانستنی های معلم در مورد نرم افزار های تولید محتوا در برنامه شاد" رونمایی شد.

 این کتاب کاربردی با همت جمعی از همکاران فرهنگی ناحیه و با حمایت های مدیر آموزش و پرورش ناحیه تالیف و پس از مطالعه و تایید علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی و نوشتن مقدمه‌ای توسط وی به چاپ رسیده است‌.

این کتاب نرم افزارهای مناسب تولید محتوا در برنامه شاد و نحوه استفاده از آنها را برای معلمان معرفی می‌کند که صفر تا صد آن توسط فرهنگیان ناحیه گردآوری و به چاپ رسیده است.

 به گفته علیرضا اکبری مسئول تیم گردآوری و تالیف این مجموعه فایل pdf این کتاب نیز در روزهای آتی به منظور استفاده معلمان به صورت رایگان در اختیار فرهنگیان سراسر استان قرار خواهد گرفت.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :