12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۲۵:۱۲
کد مطلب:  1299471
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان صورت گرفت :
گردهمایی کارشناسان انجمن اولیا و مربیان استان زنجان برگزارشد

در راستای تشریح برنامه های انجمن ، گردهمایی کارشناسان انجمن اولیا و مربیان استان زنجان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در محل سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان ،  ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان، ضمن تقدیر و  تشکر از زحمات کارشناسان  انجمن اولیا و مربیان اظهار داشت: امروز شرایط بسیار متفاوت شده و این شرایط متفاوت تاثیر زیادی در شرایط زندگی و اجتماع ایجاد کرده و درمدارس، یکی ازاین جاهایی است که بیشترین تاثیر را درشرایط کرونایی را داشته است .

رفیعی  با اشاره به افزایش ارتباط اولیا با معلم و تسهیل گری در تربیت فرزندانشان اظهار داشت :  امروزه امورات  انجمن مطالبه خود اولیا شده و چه بسا بیشتر از مدیران ،امورات مربوطه به انجمن اولیا  را پیگیری می نمایند .

رفیعی همچنین تصریح کرد : ایده آل نظام آموزش و پرورش درکل دنیا این است که تعلیم و تربیت یک مسئله دو بخشی است که یک بخش آن درمنزل و یک بخش دیگرآن درمدرسه انجام می شود.

وی ادامه داد : هردو این مسئله  به جهت عموم و خصوص دردایره جامعه و زیر مجموعه آن هستند و هرآنچه که ما در خانه و مدرسه اتفاق می افتد درجامعه انعکاس می باید و این پیوستگی موجب می شود یک بخشی از موضوعات در جامعه نیز حل شود.

درادامه جلسه اصغرابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان به تشریح برنامه های جلسه پرداختند .

شایان ذکر است در پایان این جلسه هر یک ازکارشناسان نواحی و مناطق استان،  به بیان نظرات و پیشنهادات خود، پرداختند .

به اشتراک بگذارید :