12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۱۴:۴۰:۵۵
کد مطلب:  1298783
در جلسه تخصصی معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی استان؛
روسای ادارات داخلی حوزه پرورشی به تشریح اهم برنامه های اداره پرداختند

جلسه تخصصی معاونین پرورشی وتربیت بدنی مناطق و نواحی ١٤گانه استان با حضور مدیر حوزه علمیه استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، مسئول همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش، روسای ادارات داخلی پرورشی و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، محمد جواد رضایی رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل در این جلسه، بیان داشت: در سال گذشته با مدیریت و حمایت های شما همکاران بزرگوار، برنامه های قرآن و عترت و نماز به خوبی اجرا و پیاده گردید و توانستیم رتبه های برتری در مسابقات داشته باشیم.

فیروز مهدی رئیس سازمان دانش آموزی استان تصریح کرد: در هر منطقه مدرسه تشکیلاتی ایجاد میشود و انتظار داریم بسته تحولی این حوزه که تشکیلات، خبرگزاری پانا و شورای دانش آموزی را شامل میشود مورد توجه جدی قرار گیرد.

مهدی نیکخواه رئیس اداره مشاوره تحصیلی و تربیتی نیز افزود: ضرورت دارد برنامه های مشاوره به طور کامل به اطلاع اولیا رسانده شود و با توجه به حاکم شدن شرایط خاص در جامعه برنامه ها  در قالب فضای مجازی و به نحو شایسته ای دنبال شود.

عباس غیاثی رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با اشاره به اهمیت طرح نماد، اظهار داشت: طرح نماد از جمله طرح های مهم اداره می باشد و ضرورت دارد اهتمام لازم در این خصوص داشته باشیم.

قاسمعلی قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری نیز ضمن اشاره به موفقیت های حوزه فرهنگی و هنری در مسابقات و پرسش مهر، گفت: تشکیل دبیرخانه برای برگزاری جشنواره ها، جلسه مستمر با مدیران آموزشگاه ها و تولید محتواهای فرهنگی هنری از جمله مواردی است که برای بهبود کیفیت برنامه های فرهنگی و هنری مدارس با توجه به شرایط پیش رو پیشنهاد میگردد.

احمد اشرفی رئیس اداره امور تربیتی نیز در پایان به تشکیل گروه در شبکه شاد و اهتمام ویژه نسبت به برنامه های امور تربیتی تاکید کرد و گفت: درس تفکر و سبک زندگی از جمله دروس مهمی است که به درستی باید به آن پرداخته شود.

 

نجفی رئیس اداره فناوری اداره کل نیز گفت: ضرورت دارد با کمک یکدیگر و استفاده از ظرفیت هایی که داریم در توسعه آموزش در بستر فضای مجازی سهیم باشیم.

 

گفتنی است در این جلسه هر یک از معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای بهبود برنامه های این حوزه پرداختند.

به اشتراک بگذارید :