13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۱۴:۳۳:۵۲
کد مطلب:  1298780
مدیر حوزه علمیه استان زنجان در جلسه معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق:
تربیت دینی و تقویت بنیه های دینی دانش آموزان از جمله مسائل مهم و اساسی است

جلسه تخصصی معاونین پرورشی وتربیت بدنی مناطق و نواحی ١٤گانه استان با حضور مدیر حوزه علمیه استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، مسئول همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش، روسای ادارات داخلی پرورشی و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین جواد جعفری مدیر حوزه علمیه استان زنجان در این جلسه اظهار داشت: ضرورت دارد فضای مدارس بِه گونه ای باشد که صرفا به هدف پرداخته شود و در این میان مسئولیت سنگینی بر عهده معلمان است که نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

جعفری اضافه کرد: بحث تربیت دینی و تقویت بنیه های دینی دانش آموزان از جمله مسائل مهم و اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

حجت الاسلام مقصود ذوالقدر مسئول دبیر خانه کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش در این جلسه گفت: آگاهی انسان از ویژگی های حیات طیبه است که آموزش و پرورش در سند تحول خود میخواهد مخاطبین را به آن آرمان برساند.

مسئول کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش با اشاره به احادیثی از پیامبر اکرم(ص) و حضرت علی(ع) افزود: هر کس ضرورت دارد فرایند تربیت را ابتدا از خودش آغاز کند چرا که نقطه آغازین تربیت نفس انسان است و دلیل اثرگذاری پیامبر اسلام هم همین بوده است.

به اشتراک بگذارید :