12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۱۴:۳۲:۰۰
کد مطلب:  1298777
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در جلسه معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق:
با ایجاد سازگاری و بازتعریف فعالیت ها از قافله عقب نمانیم

جلسه تخصصی معاونین پرورشی وتربیت بدنی مناطق و نواحی ١٤گانه استان با حضور مدیر حوزه علمیه استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، مسئول همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش، روسای ادارات داخلی پرورشی و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این جلسه اظهار داشت: از زحمات و پیگیری های تمامی شما همکاران ساعی، تلاشگر و خستگی ناپذیر حوزه پرورشی تقدیر و تشکر میکنم.


گنج خانلو تصریح کرد: پیگیر برقراری ارتباط مستمر با معاونین و کارشناسان حوزه پرورشی مناطق و نواحی در بستر شبکه شاد هستیم تا با تقویت روابط شاهد موفقیت های بیشتر در حوزه پرورشی باشیم.

وی افزود: امروز در یک زیست بوم جدید قرار گرفته ایم و تمام فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی ما را تحت تاثیر قرار داده است لذا باید در شرایط موجود سازگاری ایجاد کرده و با بازتعریف فعالیت ها از قافله عقب نمانیم.

گنج خانلو در پایان با اشاره بِه ضرورت برگزاری دوره های مختلف ضمن خدمت در حوزه پرورشی، افزود: بحمدلله دوره های بسیار مفیدی در حوزه پرورشی برگزار شده است و در نظر داریم در سایر زمینه ها نیز به تدریج دوره برگزار کنیم.

این مقام مسئول در پایان ضمن یادآوری برخی نکات ضروری و مهم، به سوالات و دغدغه های معاونین مناطق و نواحی 14گانه استان در زمینه های مختلف پاسخ گفت.

 

به اشتراک بگذارید :