12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ۱۴:۲۲:۱۳
کد مطلب:  1297797
معاون پیشگیری و تشخیص سازمان آموزش استثنایی در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس و مراکز مشکلات ویژه یادگیری:
سیاست ها و برنامه های سازمان به خوبی در زنجان پیاده و اجرا شده است

جلسه هم اندیشی مدیران مدارس و مراکز مشکلات ویژه یادگیری با حضور مدیر کل پشتیبانی و توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش استثنایی کشور، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و معاون پیشگیری و تشخیص سازمان در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، محمد حسن عظیم عراقی معاون پیشگیری، تشخیص و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، در این جلسه اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا ، با شرایطی مواجه شدیم که اطلاع و آمادگی نداشتیم لذا امروز نیاز است طوری برنامه ریزی صورت گیرد تا در بدترین شرایط بهترین خروجی را داشته باشیم.

عظیم عراقی گفت: شیوع بیماری کرونا و این شرایط خاص، مشکلات جدی به دنبال داشت و امروز ضرورت دارد با تغییر نقش ها بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

وی افزود: اجتماعی شدن دانش آموزان تا حد زیادی به آگاهی والدین وابسته است و نیاز هست از آموزش ها آگاه شوند و به عنوان دستیار معلم کمک کننده باشند.

عظیم عراقی بیان داشت: مداخله به هنگام از اصلی ترین کار ما است تا با تشخیص به موقع، جلو پیشرفت معلولیت و بروز سایر مشکلات را بگیریم.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به بازدید های صورت گرفته در سطح مدارس استان، تصریح کرد: سیاست ها و برنامه های سازمان به خوبی در استان زنجان پیاده و اجرا شده است که نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

به اشتراک بگذارید :