15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ۱۴:۱۰:۴۵
کد مطلب:  1297765
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس و مراکز مشکلات ویژه یادگیری:
نگاه مجموعه آموزش و پرورش به دانش آموزان با نیاز های ویژه، مکرمانه و حمایتی است

جلسه هم اندیشی مدیران مدارس و مراکز مشکلات ویژه یادگیری با حضور مدیر کل پشتیبانی و توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش استثنایی کشور، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و معاون پیشگیری و تشخیص سازمان در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم خدمت مهمانان وزارتی، اظهار داشت: در شرایط عادی همواره ارزش کار همکاران حوزه استثنایی بیشتر از سایر حوزه ها است و امروز در این شرایط بحرانی، به دلیل حساسیتی که وجود دارد بر ارزش کار و زحمات این همکاران افزوده شده که نهایت تقدیر و تشکر را دارم.


وی با بیان این که اهمیت حوزه استثنایی بر همگان عیان و مشخص است، افزود: دانش آموزان استثنایی با وجود داشتن برخی مشکلات، مستعد هستند و نگاه مجموعه آموزش و پرورش به آنان نگاهی مکرمانه و حمایتی است و این دانش آموزان به مساعدت های ویژه نیاز دارند.
 

مدیر کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در حوزه مدیریتی استان برنامه سه ساله راهبردی تدوین شده و سعی میکنیم با افق روشن و برنامه علمی تمامی موضوعات را پیش ببریم.
 

وی با اشاره بِه حضور معاون وزیر و رئیس سازمان استثنایی کشور در زنجان اظهار امیدواری کرد: با پیگیری هایی که در ادامه انجام خواهد شد، بتوانیم تا حد زیادی مشکلات این حوزه را مرتفع نماییم.

رفیعی در پایان گفت: خیر کار شما همکاران حوزه استثنایی زیاد هست و حتما خداوند عنایت ویژه ای به شما دارد و آرزوی توفیق برای تمامی شما عزیزان دارم.

فاطمه باغبانی رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان آمار کل دانش آموزان استثنایی استان را دو هزارو٥١٥ نفر بیان کرد که در ٤٨ مدرسه  در سطح استان مشغول به تحصیل هستند.

وی در ادامه به ارائه گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته در اداره استثنایی استان پرداخت و از مسئولین وزارتی خواست تا همواره یاری گر برنامه های استان باشند.

شایان ذکر است در این جلسه چند تن از همکاران آموزش و پرورش استثنایی استان به نمایندگی از سایر همکاران، به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :