16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۱۰:۲۳:۲۸
کد مطلب:  EN3AEU2w
با حضور جوانی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان برگزار شد
جلسه قطب 5 معاونین آموزشی استان درشهرستان سمیرم

این جلسه با موضوعهای ساختار سه سه،توسعه محتوی یاددهی-یادگیری،سازمان دهی و سامان دهی و پایگاه سنجش با حضورسرخانم جوانی معاون آموزش ابتدایی استان وسر خانم باباپور رئیس ابتدایی دوره اول و معاونین آموزشی قطب 5 (شهرضا،دهاقان،پیربکران،باغ بهادران،زرین شهر،فلاورجان،مبارکه و سمیرم)در سالن اجتماعات دبستان نجمیه برگزار شد.
 

 

 

 

این جلسه با موضوعهای ساختار سه سه،توسعه محتوی یاددهی-یادگیری،سازمان دهی و سامان دهی و پایگاه سنجش با حضورسرخانم جوانی معاون آموزش ابتدایی استان وسر خانم باباپور رئیس ابتدایی دوره اول و  معاونین آموزشی قطب 5 (شهرضا،دهاقان،پیربکران،باغ بهادران،زرین شهر،فلاورجان،مبارکه و سمیرم)در سالن اجتماعات دبستان نجمیه برگزار شد.

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش سمیرم با اشاره به فعالیتهای موثر همکاران گفت:فعالیتهای آموزش ابتدایی در 4 مقوله 1-فعالیتهای دوره ابتدایی2-فعالیتهای دوره پیش دبستانی3-مدارس عشایری4-مدارس چند پایه خلاصه می شود. محمد نادری از افتتاح کانون پیش دبستانی غنچه های هلال و تفاهم نامه هایی که آموزش و پرورش سمیرم با هلال احمر،شهرداری و راهنمایی و رانندگی بسته شده خبر داد.

در ادامه معاون آموزش ابتدایی استان گفت:جریان تعلیم و تربیت جریان تکریم است و بحث اخلاق مداری در مدارس باید مور توجه خاص قرار گیرند.

 خانم جوانی در بحث مدیریت مدارس و اولویتهای آموزشی گفت:یکی از اولویتهای آموزش ابتدایی بهبود مدیریت است بعضی از مدارس دچار دل مردگی و روزمرگی شده اند و در جمع همکاران نیز شاد همین موضوع هستیم لازم است تا شادی و نشاط را جدی تر دنبال کنیم زیرا اگر خودمان شاد نباشیم نمی توانیم شادی را به مدیران و نهایتا به مدارس الفا کنیم.

خانم جوانی این طور ادامه داد:سه محور برنامه ریزی که همانند سال گذشته اجرا خواهد شد عبارتنداز:توانمندو بهسازی نیروی انسانی،کیفیت بخشی به امر آموزش و توسه و رشد پیش دبستانی. و یکی از شاخه های توانمند سازی نیروی انسانی،بهبود مدیریت آموزشگاه ها می باشد و در انتخاب مدیران موارد مانند میزان تعامل،شادی و علم را مورد توجه قرار دهیم. 

به اشتراک بگذارید :