23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۰۹:۵۴:۰۰
کد مطلب:  LSHcSESc
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
آزمون ضمن خدمت مهارت های عمومی آموزش دوره ابتدایی در قرچک برگزارمی شود

مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: آزمون مجدد ضمن خدمت مهارتهای عمومی آموزش دوره ابتدایی با شیوی مجازی برگزار می شود.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: آزمون مجدد ضمن خدمت مهارتهای عمومی آموزش دوره ابتدایی با شیوه ی «مجازی» در روزهای سه شنبه و چهار شنبه مورخ 11 و 12 خرداد ماه  در هنرستان شهید اصفهانی برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش قرچک افزود: بالابردن سطح دانش و مهارت شغلی، ایجاد روحیه مطالعه، پژوهشگری و نوآوری و به روز شدن دانش و اطلاعات  از عناصر مهم جهت تحقق اهداف و اجرای برنامه های نظام های آموزشی است.

نیکبخت تصریح کرد: آموزگاران مرتبط با موضوع كه در آزمون اسفند 1394 حد نصاب نمره قبولی ( حداقل 12 از 20 ) را كسب ننموده و یا در آزمون شركت نكرده ان ، می توانند در این آزمون شركت نمایند.

وی با اشاره به این که روش ها و فنون تدریس، سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، فناوری های نوین آموزشی، اصول و فنون مشاوره و راهنمایی، روانشناسی رشد دوره كودكی از جمله سرفصل های این آزمون است، خاطر نشان کرد: آموزش نیروی انسانی یکی از مطمئن ترین و اساسی ترین راه های به سازی سازمانی است.

مدیر آموزش و پرورش قرچک در خاتمه ضمن تأکید بر این امر که آموزش نیروی انسانی علاوه بر آن که استعدادهای افراد را پرورش می دهد، روش ها و فنون انجام دادن کار را بهبود می بخشد، افزود: سئوالات آزمون شامل 12 سئوال از هر سرفصل  و در مجموع  سوال 60می باشد.

به اشتراک بگذارید :