2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۰۹:۵۱:۲۸
کد مطلب:  TNHLHbmm
مدیر آموزش و پرورش ورامین :
مرکز دار القرآن ثقلین ورامین مفتخر به کسب رتبه برتر کشوری شد

مدیر آموزش و پرورش ورامین از کسب رتبه برتر کشوری مرکز دار القرآن ثقلین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مجید تاجیک، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین، باری دیگر فرهنگیان شهرستان ورامین توانستند افتخار دیگر برای شهرستان ورامین بدست آورند .

وی ضمن تبریک به تمامی فر هنگیان  شهرستان ورامین به ویژه حوزه معاونت پرورشی (کارشناسی گسترش فرهنگ   قر آن ، عترت و نماز، معاونین پرورشی و مربیان پرورشی)  از تلاش و همت و عزم راسخ  همه فر هنگیان قدر دانی کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: طبق گزارش واصله از سوی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران درارزیابی نهایی فعالیتهای موثر و ماندگار مراکز دار القرآن های سراسر کشور، برادر علی اکبر تا جیک، مدیر دارالقرآن ثقلین شهرستان ورامین  توانست در ارزیابی نهایی به عنوان رتبه برتر کشور  انتخاب شود و لوح سپاس دریافت نماید.

مدیر آموزش و پرورش ورامین خاطر نشان کرد: در این دوره که با عنوان  توانمند سازی مدیران دار القرآن های سراسر کشور با حضور مقام عالی وزارت ، اصحاب رسانه و فعالان قر آنی سراسر کشور و شبکه های قرآنی در اردوگاه شهید باهنر تهران  بر گزار شد، بیش از 650 مدیر مرکز دارالقرآن شرکت کرده بودند این موفقیت از آن مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین شد.

به اشتراک بگذارید :