22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۰۹:۲۷:۱۵
کد مطلب:  Mzyz8uBy
مدیر آموزش و پرورش شهریار:
غني سازي اوقات فراغت و برنامه ريزي اصولي و هدفمنداز مهم ترين اركان فلسفه وجودي نظام تعليم و تربيت است

مدیر آموزش و پرورش شهریار از تصویب و اجرای برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی ذبیحی، مدیر آموزش و پرورش شهریار از تصویب و اجرای برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستانی خبر داد.

علی ذبیحی با اعلاام این خبر افزود: اوقات فراغت دانش آموزان مي تواند نقش به سزايي در پرورش و رشد ابعاد مختلف شخصيت آنان داشته باشد.

وی در ادامه اظهارداشت :غني سازي اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ريزي صحيح، اصولي و هدفمنداز مهم ترين اركان فلسفه وجودي نظام تعليم و تربيت است.

مدیر آموزش و پرورش شهریار تاکید کرد: آموزش وپرورش به عنوان متوليان امر تعليم و تربيت مي تواند با ارائه فعاليت هاي متنوع جذاب با نشاط  وهدفدار زمينه رشد و شکوفايي استعدادهاي درخشان دانش آموزان را در ابعاد مختلف اعتقادي ،اجتماعي ،سياسي و فرهنگی فراهم نماید.

ذبیحی با بیان اینکه پر كردن اين اوقات با برنامه هاي متنوع همراه با شادابي و نشاط آفريني يكي از ضروريات جامعه ما است تصریح کرد: به همین منظور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهریار در نظر دارد با استفاده حداکثری از ظرفیت سایر دستگاهها و برنامه ریزی و هدایت فعالیتهای اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان را در شورای آموزش و پرورش به تصویب برساند .

وی در خصوص اقدامات این نهاد در این بخش اظهار داشت: ارسال بخشنامه به واحدهای  آموزشی، تشکیل ستاد پایگاه های تابستانی، صدور ابلاغ عوامل اجرایی، تهیه بنر و پوستر جهت اطلاع رسانی وتشکیل جلسه توجیهی مدیران و معاونین پرورشی از جمله اقدامات پیش بینی شده برای تابستان پیش رو است.

به اشتراک بگذارید :