24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ ۰۹:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1296394
هاشمی درنشست بررسی راهکارهای تامین فضای آموزشی در منطقه ۲۲ بیان نمود
اولویتی بالاتر ازمسئله آموزش و پرورش ومدرسه سازی در شهر تهران نداریم

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ صبح امروز نشست بررسی راهکارهای تامین فضای آموزشی در منطقه ۲۲ شهر تهران با حضور هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران، گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی،حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی؛ خلیل آبادی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و زنگویی سرپرست اموزش و پرورش منطقه 5 در محل خانه معلم منطقه پنج در حال برگزاری است.

هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر توسعه مدارس شهر تهران اظهارداشت: جلسات می بایست به صورت عملیاتی و اجرایی پیش برود و از تشریفات کاسته شود.

 وی بر تشکیل میز خیرین و حمایت از فضاهای آموزشی در شورای اسلامی شهر تهران تاکید نمود و گفت: ۱۰۰ مدرسه طی پنج سال آینده در منطقه ۲۲ باید ساخته شود و باتوجه به هزینه ساخت مدارس باید پیش بینی تأمین اعتبار و بودجه لازم صورت پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه حتی یک عضو در شورای شهر تهران نیست که به مسئله آموزش و پرورش حساس نباشد افزود: مشکل اصلی، تامین بودجه می باشد تا فضای مناسب برای ساخت مدرسه خریداری و تامین شود.

وی اضافه کرد: در سیاست محله محوری حتماً یکی از مواردی که باید توجه و به آن پرداخته شود ، مدرسه است. اولویت یک و اصلی در همه محلات مدارس می باشند.

هاشمی با اشاره به طرح جامع در منطقه ۲۲ افزود: اولویتی بالاتر از مسئله آموزش و پرورش و مدرسه سازی در شهر تهران نداریم و محل های مورد نیاز برای ساخت مدارس؛  مشخص و تعیین شود و میز خیرین و حمایت از فضای آموزشی در شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران  گشایش یابد.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر تهران و سایر همراهان از پروژه ساحل در منطقه 22 بازدید به عمل آوردند.

 

به اشتراک بگذارید :