28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1294676
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
راهکارهای اجرایی طرح خرید خدمات آموزشی استان تدوین شد

نشست کارگروه خدمات آموزشی شهرستان های استان تهران، با حضور کلیه اعضا در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو  معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به تشکیل کمیته اجرایی طرح خرید خدمات آموزشی استان ، گفت: 12 منطقه آموزشی استان ،امسال درگیر طرح خرید خدمات آموزشی می باشند که با تشکیل کمیته اجرایی طرح خرید خدمات آموزشی استان درخواست های آنان در کمیته مذکور به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.

وی 19 هزار دانش آموز استان را در سال گذشته مشمول استفاده از طرح خرید خدمات آموزشی دانست و افزود: این دانش آموزان در 326 کلاس درس در سطح استان مشغول به تحصیل و استفاده از خدمات آموزشی بودند.

بهارلو با تاکید بر این که این طرح یک طرح ویژه است و با توجه به ضرورت ها و شرایط خاص باید اجرایی شود ، تصریح کرد: باید احراز مصادیق فقدان و کمبود ظرفیت کافی در مدارس دولتی محسوس گردد تا بتوانیم از خدمات این طرح بهره ببریم .

این مقام مسئول با استفاده از به کارگیری 619 نیروی آزاد در این طرح در سال گذشته ، یادآور شد: بررسی صلاحیت های حرفه ای و عمومی نیروهای آزاد از هسته گزینش استان باید انجام و اخذ تاییدیه گزینش جهت نیروهای آزاد الزامی است.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه واگذاری کامل یک مدرسه دولتی به خرید خدمات آموزش ممنوع است ، اظهار داشت : جهت خرید خدمات آموزشی اصل بر برگزاری مناقصه مطابق مقررات است و تمهیدات برگزاری مناقصه باید فراهم شود.

به اشتراک بگذارید :