18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۰۹:۴۳:۳۶
کد مطلب:  1294528
با افزایش ظرفیت‌ها در نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموز:
امکان دریافت برنامه‌های زنده از تلویزیون اینترنتی شاد نما برای کاربران در شبکه شاد فراهم شد

با افزایش ظرفیت‌ها در نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموز امکان دریافت برنامه‌های زنده شبکه شاد از تلویزیون اینترنتی شاد نما با دسترسی کاربران به اینترنت در شبکه شاد فراهم شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در فرآیند آموزش دانش آموزان، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی از نسخه جدید شاد رونمایی شد.

با توجه به اهمیت موضوعات مطرح شده در حوزه آموزش و پرورش و پیشرفت و گسترش شبکه‌های ارتباطی، افزایش انعطاف رسانه‌ای در این حوزه نیز بدون شک باید مورد توجه قرار بگیرد چرا که برنامه‌های صوتی و تصویری ارائه شده در این حوزه می بایست با بیشترین سطح دسترسی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

در حال حاضر سطح دسترسی تمامی افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان با رسانه‌های تعاملی بیش از قبل شده و می‌بایست به کمک این رسانه‌های نوین پیام مورد نظر را به جامعه‌ی کاربران انتقال داد تا به کمک پیشرفت تکنولوژی از تمام زمان‌های لازم محتوای صوتی و تصویری مورد نظر کاربر، مطابق با سلیقه و معیارهای او ارائه شود.

در شادنما شبکه‌های متنوع با عناوین متنوعی توسعه داده شده است که هرکدام بر اساس سیاست تولید و ارائه محتوا توسط وزارت آموزش و پرورش برای مخاطبین هدف به کار می‌روند.

معاونت‌های مختلف آموزش و پرورش اعم از پرورشی، ابتدایی و متوسطه و یا هرگونه تقسیم بندی دیگر می‌توانند در رسانه‌ای مجزا با مخاطبین هدف خود ارتباط برقرار کنند؛کاربران شاد در هر زمان و مکانی تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند برنامه‌های شبکه‌های شادنما را به صورت زنده و یا آرشیوی از بین هزاران محتوای جدید و قدیم انتخاب کرده و مشاهده کنند.

به اشتراک بگذارید :