26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ ۱۴:۰۰:۴۹
کد مطلب:  1293734
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب عنوان برتر در  جشنواره شهید رجایی نتیجه همراهی همه همکاران است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگوی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران  کسب عنوان برتر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در گروه فرهنگی ، اموزشی جشنواره شهید رجایی استان تهران را نتیجه همراهی و همدلی همه همکاران دانست .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فرامرز تاجیک رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: ارزیابی عملکرد یک رفتار تیمی و گروهی  است که با هماهنگی همه اجزای یک سازمان انجام می گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اهمیت ارزیابی عملکرد سالانه در آسیب شناسی فعالیت ها و پیشبرد برنامه ها تاکید کرد: کسب عنوان برتر در جشنواره شهید رجایی آغاز راه است که از  ارتقای سطح کارآمدی منجر به کسب نتایج بهتر با استفاده از نیروی انسانی توانمند گردد .

رئیس کمیته مدیریت عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برنامه محوری و توسعه مدیریت را از مهم ترین مولفه  های ارزیابی عملکرد دانست و افزود: بهبود عملکرد در گروی تجزیه و تحلیل نتایج ارزیابی های سالانه می باشد و این اداره برنامه هایی برای  تحقق این اهداف در دست اقدام دارد .

تاجیک در پایان خاطرنشان کرد : کسب این موفقیت مرهون راهبری مدیرکل، همکاری معاونین مدیرکل ، روسای  ادارت و تلاش های  مستمر  کارشناسان  اداره کل است  که به همگی آنان تبریک می گویم.

به اشتراک بگذارید :