15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ ۱۳:۳۶:۵۸
کد مطلب:  1293648
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان خبر داد:
ارتقای رتبه آذربایجان شرقی در صدور و تایید ابلاغ های پرسنلی و کلاسبندی مدارس دولتی و غیردولتی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل از ارتقای رتبه استان در صدور و تایید ابلاغ های پرسنلی و کلاسبندی مدارس دولتی و غیردولتی در بستر سامانه های "بکفا" و‌"سناد" به جایگاه دوم کشوری در یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، کامیار قهرمانی فرد با اعلام این خبر، گفت:  این دو موضوع فنی مخصوصا در شرایط کرونایی که شاخص های مهمی در ساماندهی نیروی انسانی اعم از توزیع و سازماندهی درون منطقه ای و مدرسه ای معلمان و نیز تخصیص معلم به کلاس درس می باشند مقدمه اصلی در روان سازی فرآیندهای اداری و پرسنلی و مالی همکاران و نیز زمینه ساز حضور و عضویت همه کلاس ها و معلمان و دانش آموزان در شبکه شاد است.

وی  ضمن قدردانی از تلاش و مجاهدت همه همکاران ستادی و اداری حوزه طرح و برنامه و مدیران و معاونین مدارس در این خصوص از پیگیری و هماهنگی ویژه روسای آموزش و پرورش استان قدردانی و اشاره نمود که تلاش پیوسته همکارانمان همچنان ادامه دارد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اذعان داشت: این جایگاه دوم کشوری در راستای دغدغه های مدیرکل در صدور و تایید ابلاغ های پرسنلی و کلاسبندی مدارس دولتی و غیردولتی در بستر سامانه های " بکفا" و " سناد" حاصل شده است./ خاک زاده

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :