22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۱۱:۳۵:۲۶
کد مطلب:  Ib2JsGE0
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد :
همایش علمی پژوهشی دبیران تربیت بدنی فارس برگزار می شود

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت : همایش علمی پژوهشی دبیران تربیت بدنی ، با حضور نزدیک به 1800 تن از دبیران تربیت بدنی سراسر استان برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدجعفری با اعلام این خبر گفت: همایش یکروزه علمی پژوهشی دبیران تربیت بدنی  سراسر استان، با حضور  نزدیک به یک هزار و 800 تن از معاونین پرورشی و تربیت بدنی ، کارشناسان تربیت بدنی ، مسئولین انجمن های ورزشی، مدرسان میانی حرکات اصلاحی و دانشجویان مقطع دکتری تربیت بدنی ، 11 خرداد برگزار خواهد شد.

جعفری گفت :بقا، دوام و پیشرفت هر جامعه ای به کارایی و کیفیت تعلیم و تربیت آن جامعه بستگی دارد .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس افزود :  هر کشوری به معلمان با انگیزه و توانمند به عنوان یکی از ارکان تعلیم و تربیت نیازمند است تا بتواند جوانان خود را در قالب آن پرورش داده و برای آینده بهتر آماده کند.

جعفری با تاکید بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان ورزش افزود : بر همین اساس ، آموزش و پرورش نیز برای بقاء و دوام خود  به توانمندسازی و به روز آوری نیروی انسانی خود دارد و  معلمان ورزش که  در خط مقدم این نظام مقدس  در حوزه تربیت بدنی و سلامت هستند ،  مسئولیت خطیری  بر عهده دارند .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت : بر همین اساس همایش علمی پژوهشی دبیران تربیت بدنی استان ،با هدف ارتقا سطح علمی، پژوهشی  و ایجاد انگیزه ،با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار می شود .

جعفری افزود: امید است  در راستای توسعه و گسترش دانش معلمان تربیت بدنی ، با برگزاری هرچه بهتر چنین  همایش هایی  گام های موثری برداریم .

گفتنی است ،این دوره آموزشی در چهار کارگاه تمرین پذیری و فعالیت بدنی، اختلالات عضلانی اسکلتی مرتبط با معلمان تربیت بدنی ،  روانشناسی ورزشی و طراحی تمرینات سرعتی و چابکی توسط استاید برجسته کشوری ارائه  خواهد شد و در آیین افتتاحیه آن نیز، از 70 تن از  دبیران تربیت بدنی پژوهنده تقدیر بعمل خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید :