20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ۱۲:۵۹:۰۰
کد مطلب:  1291486
جلسه تبیین برنامه های اداره مشاوره به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید

جلسه تبیین برنامه های اداره مشاوره در سال تحصیلی 1400-99 با حضور رئیس اداره مشاوره و کارشناسان مشاوره نواحی و مناطق استان زنجان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه مهدی نیکخواه رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی ضمن تقدیر از کارشناسان سابق که در حوزه مشاوره فعالیت نموده اند برای کارشناسان جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی در ادامه با تاکید بر شرایط موجود در کشور فعالیت مشاوران به صورت حضوری و غیر حضوری ازجمله تشکیل گروه ها و کانال های مجازی در شبکه شاد برای دانش آموزان تاکید نمود.

نیکخواه با اشاره به ایام انتخاب رشته کنکور از کارشناسان خواست پایگاه های انتخاب رشته را دایر و بر اساس شیوه نامه ارسالی به مراجعین خدمات ارائه نمایند.

در ادامه اباذر سعادتی رئیس مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در خصوص  نحوه جذب نیروی انسانی و فعالیت هسته ها و مراکز مشاوره را بیان نمود.

علی ذوالفقاری کارشناس مسئول اداره مشاوره برنامه و فعالیت های اداره مشاوره در سال تحصیلی 400-99 را بیان کرد و گفت: ملاک عمل فعالیت مشاوران در این ایام دستورالعمل ارسالی از وزارت متبوع می باشد.

وی همچنین از کارشناسان مشاوره خواست به بخشنامه ها و دستورالعمل های ارسالی به موقع پاسخ دهند.

 

شایان ذکر است در پایان کارشناسان مشاوره نظرات خود را مطرح نمودند.

به اشتراک بگذارید :