11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ۱۳:۴۶:۱۹
کد مطلب:  1290622
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش زنجان؛
جلسه مدیران مدارس استان زنجان در بستر شبکه شاد برگزار شد

جلسه مدیران مدارس استان زنجان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاون آموزش ابتدایی اداره کل در بستر شبکه شاد(شبکه آموزش دانش آموز) برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه که به صورت ارتباط زنده اینترنتی در بستر شبکه شاد برگزار گردید،ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: از زحمات و پیگیری های شما مدیران عزیز در این ایام نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

رفیعی تصریح کرد: در شرایط موجود باید واکنش سریع نسبت به مسائل داشته باشیم و برای این کار داشتن آمادگی و هماهنگی های قبلی از ضروریات است.

وی گفت: رعایت دقیق فاصله اجتماعی، کنترل وضعیت ورود و خروج که نباید همزمان باشد، عدم برگزاری هر گونه مراسم از جمله مراسم صبحگاه و ظهر گاه و دفع زباله ها به روش صحیح از جمله موضوعات مهمی است که باید مد نظر مدیران عزیز باشد.

 این مقام مسئول اضافه کرد: بحمدلله با تلاش و همت شما همکاران درهیچ گزارشی مدارس ما در سطح استان شرایط بد نداشته اند و ضرورت دارد همواره برای هرچه بهتر شدن وضعیت تلاش کنیم.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان بیان داشت: والدین نگران دانش آموزان هستند و این نگرانی به جا است لذا باید با برنامه ریزی مناسب فضا را به سمت آرامش سوق دهیم و شرایط آرام را به بهترین شکل مدیریت کنیم.

 این مقام مسئول ضمن تاکید بر جدی گرفتن بحث تبادل اطلاعات و افزایش آگاهی، افزود: آموزش همکاران، اولیا و نیروهای خدماتی باید در اولویت قرار گیرد و  در این صورت بسیاری از نگرانی ها مرتفع خواهد شد.

سلامی معاون آموزش معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران، بر استفاده از قابلیت ها و ظرفیت های شبکه شاد تاکید کرد و گفت: امروز شبکه آموزش دانش آموز کیفی تر شده است و امکانات جدیدی به آن اضافه گردیده که انتظارمان استفاده حداکثری از این قابلیت ها است.

 وی در پایان ابراز امیدواری کرد همکاران تعامل سازنده با تمامی مخاطبین از جمله والدین داشته باشند تا بتوانیم به اهداف تعیین شده دست یابیم.

  

به اشتراک بگذارید :