2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  I0TkiGV2
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
ارسال دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی 96-95

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از ارسال دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی 96-95 به استان ها خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت آموزش متوسطه، علی زرافشان در خصوص پروژه مهر سال تحصیلی جدید، اظهار كرد : دستورالعمل پروژه مهر سال 96-95 ارسال شده است و در این پروژه مثل سال‌های گذشته کارگروه‌هایی برای بخش‌های مختلف مانند نیروی انسانی، آماده سازی فضا و تجهیزات و کتاب‌های درسی پیش‌بینی شده است.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش تصريح كرد : دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی 96 -95 ارسال شده است و در این پروژه مثل سال‌های گذشته کارگروه‌هایی برای بخش‌های مختلف مانند نیروی انسانی، آماده سازی فضا و تجهیزات پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان كرد : امسال در پروژه مهر به دو موضوع تأکید بیشتری کرده‌ایم، اول استقرار پایه دهم است که در سال تحصیلی جدید اتفاق می‌افتد؛ با استقرار پایه دهم ساماندهی مجدد فضای دوره دوم متوسطه با توجه به تغییر ترکیب جمعیت دانش‌آموزی مطرح می‌شود.

زرافشان با بیان اینکه بحث ساماندهی نیروی انسانی دچار تغییر می‌شود، افزود : در پروژه مهر تأکید ویژه در دوره پیش‌دبستانی است، با توجه به برنامه‌هایی که آموزش و پرورش برای توسعه پیش‌دبستانی دارد

 

به اشتراک بگذارید :