2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۰۹:۲۰:۵۲
کد مطلب:  lhnhI760
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان :
خدمت بی منت به مردم مهمترین رسالت مدیران در ثبت نام دانش آموزان است

در راستای رضایت اولیای دانش آموزان و تکریم ارباب رجوع جلسه ستاد ثبت نام مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات فرهنگ مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان برگزارشد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ضمن عرض خیرمقدم به اعضای محترم ستاد گفت: هیچ اولیایی نباید بابت حضور در مدارس برای ثبت نام فرزندشان دغدغه و استرس داشته باشند.

وی افزود:خدمت بی منت به مردم مهمترین رسالت و وظیفه سازمانی ما می باشد و مدیران در این امر مهم،نقش محوری ایفا می کنند و موفقیت اداره به میزان تلاش و موفقیت همکاران آموزشی و مدیران وابسته است.

  در ادامه کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان و دبیر ستاد ثبت نام  از محدوده بندی مناطق جهت ثبت نام عادلانه دانش آموزان خبرداد و افزود: رویکرد اصلی برنامه های ستاد ثبت نام در سال تحصیلی جدید ،به حداقل رساندن دغدغه ها و کم کردن مشکلات مدیران گرامی و به تبع آن اولیای محترم می باشد و حذف نامه نگاری و بروکراسی اداری در سایه اقدام متقابل تکریم ارباب رجوع و اجرای دستورالعمل ها  امکان پذیر است .

 

به اشتراک بگذارید :