23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۱۵:۱۰:۰۰
کد مطلب:  ZGRBnP6d
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
همسو سازی برنامه های متفرق و پراکنده از راهکارهای اثربخش در آموزش و پرورش است

مدیر کل و شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با مجموعه همکاران حوزه معاونت آموزش ابتدایی در نشستی صمیمی به گفتگو نشستند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، علیرضا کمرئی  مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر نقش تبیین اهداف وسیاست های آموزش در دوره تحصیلی ابتدایی اظهار داشت: با عنایت به این که ما به صورت یک سازمان سیستمی عمل می کنیم و جزیره های جدا از هم نیستیم؛ لذا ضرورت دارد مجموعه همکاران و معاونت ها از آنچه در حوزه مسئولیت های اجرایی یکدیگر رقم می خورد، مطلع و منتفع باشند.

وی افزود: سازگاری طرح ها و اقدامات و همسو سازی برنامه های متفرق و پراکنده از راهکارهای اثربخش در حوزه آموزش و پرورش است .

کمرئی ادامه داد: نگاه علمی و جامع به مسائل آموزش و پرورش  باید در دستور کار همگی دست اندرکاران تعلیم و تربیت قرار گیرد تا شاهد رشد ، شکوفایی و پیشرفت در این عرصه باشیم .

شایان ذکر است در این جلسه رؤسا و کارشناسان ادارات آموزش پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی، آموزش دوره دوم ابتدایی، تکنولوژی و گروههای آموزشی به توضیح و تبیین طرح ها و برنامه های خود پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :