11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۱۱:۳۳:۳۹
کد مطلب:  1288088
فرماندهی سپاه انصارالمهدی زنجان در مراسم نواختن زنگ مقاومت، ایثار و پیروزی؛
مدارس ما سنگرهای مستحکم  و تسخیرناپذیر انقلاب اسلامی هستند

مراسم نمادین نواختن زنگ مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور فرمانده سپاه  انصارالمهدی زنجان  و مدیرکل آموزش و پرورش استان در دبیرستان شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، سردار کرمی فرماندهی سپاه انصارالمهدی زنجان در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز و تبریک هفته دفاع مقدس از دست اندرکاران برگزاری این مراسم که فضای جهاد و شهادت و دفاع مقدس را در محیط فرهنگی به نمایش گذاشتند قدردانی نمود .

 وی در ادامه به جنگ تحمیلی علیه انقلاب اسلامی ایران اشاره نمود و اظهار داشت : هدف همه مستکبران عالم خاموش کردن ندای انقلاب و حکومت الهی و اسلامی بود در حالیکه نیروهای مسلح ما هنوز آمادگی ورود به یک جنگ تمام عیار را نداشتند .

 وی با اشاره به دلایل پیروزی انقلاب و شکست دشمنان اظهار داشت:  ایمان به قدرت لایزال الهی، رهبری داهیانه امام امت و وجود مردمی بی نظیر، بی بدیل، شهیدپرور و عاشورایی رمز پیروزی ملت بزرگ ایران بود .

سردار کرمی در ادامه به ذکر چند خاطره  از دانش آموزان شهید در عملیات های مختلف پرداخت و با اشاره به رشادت های این عزیزان گفت: ابر قدرت‌ها نمی‌توانند در مقابل اراده آهنین رزمندگان ما مقاومت کنند و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند اراده الهی، ولایت‌مداری و عاشورایی فرهنگیان، دانش آموزان و ملت ما را بشکند.

وی  با اشاره به نامگذاری آموزشگاه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی افزود: سردارسلیمانی، خود را سرباز ولایت می دانست و کمر آمریکا و ایادی آنها را در منطقه شکسته بود.

 وی ادامه داد: دشمنان بدانند مدارس ما،سنگرهای مستحکم  و تسخیرناپذیر انقلاب اسلامی هستند و دانش آموزان و نوجوانان ما لشکرهای شکست ناپذیر انقلاب می باشند.

قرائت میثاق نامه شهدا ، اهدای نشان حاج قاسم سلیمانی به دانش آموزان،  تجلیل از خانواده دو شهید گرانقدر  علمی فرد و حمزه لویی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 در پایان این مراسم،  زنگ مقاومت توسط فرماندهی سپاه انصارالمهدی زنجان به صدا درآمد  و  از تابلوی مدرسه که به نام شهید سردار سلیمانی مزین شده بود، رونمایی شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :