13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۱۱:۱۱:۰۵
کد مطلب:  1288024
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان؛
مدارس، سنگر تربیت و پرورش مدافعان حریم و حرم هستند

مراسم نمادین نواختن زنگ مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی زنجان و مدیرکل آموزش و پرورش استان در دبیرستان شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام و شهدا گفت: بر بازوان پرتوان ایثارگران و رزمندگان و همهِ ی  جان برکفان که با رشادت های خود از میهن عزیزمان دفاع کردند،بوسه می زنیم و یاد آنان را گرامی می داریم.

رفیعی در ادامه افزود:  امروز ، نامگذاری این مدرسه به نام سردار دل ها، شهید قاسم سلیمانی،  نگینی بر پیشانی  این مدرسه خواهد بود که انشاالله امیدواریم به برکت این نام مقدس، فعالیت‌های درخشانی را در این آموزشگاه شاهد باشیم .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت :  مدرسه ها هم به عنوان سنگر تعلیم و تربیت، محل پرورش فرزندان دینی و  مدافعان حریم و حرم  در میهن اسلامی  عزیزمان می باشند . 

شایان ذکر است  در پایان این مراسم  ضمن نواختن زنگ مقاومت ، ایثار و پیروزی از تابلوی مدرسه که به نام شهید سردار سلیمانی مزین شده بود، رونمایی گردید .

 

به اشتراک بگذارید :