4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۵:۱۱
کد مطلب:  1287102
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد

احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان، در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یاد و خاطر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز را گرامی داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، امروز 31 شهریور ماه 99  احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان، در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یاد و خاطر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های زنان و مردانی است که به فرمان حضرت امام (ره) در راه اسلام و آرمان‌های اسلامی، خون پاک خود را فدا کردند، بنابراین دور از ذهن نیست که این هفته مقدس را برگ زرین حماسه مردمی بدانیم.

فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ثمرات ارزشمند هشت سال دفاع مقدس است که امروز ما باید برای حفظ و ترویج این فرهنگ ارزشمند، تلاش کنیم تا آیندگان نیز بتوانند به ثمرات این فرهنگ ناب افتخار کنند.

 بی‌تردید امنیت پایدار و کم نظیر امروز ایران اسلامی بر جاری بودن فرهنگ دفاع مقدس و روح فداکاری و حماسه آفرینی رزمندگان اسلام در منطقه به ویژه جبهه مقاومت اسلامی دلالت دارد، فرصت را مغتنم می شمارم تا یاد و خاطره 4000 شهید استان گلستان به ویژه شهدای لشکر25 کربلا را گرامی بدارم.

اینجانب به نمایندگی از جامعه محترم فرهنگیان و دانش‌آموزان استان گلستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز که سنگر علم و دانش را با سنگر ایثار و مقاومت شکوهمندانه تداوم بخشیدند، فرارسیدن چهلمین سالگرد حماسه‌ دفاع مقدس را گرامی‌ داشته و توفیق بهره‌مندی روزافزون از راه و سیره شهدای عزیزمان را برای همگان از درگاه ایزد منان خواهانم.

 

احسان گوهری راد

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان

 

به اشتراک بگذارید :