4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۲:۵۵:۱۵
کد مطلب:  1286680
تقدیر استاندار گلستان از افتخار آفرینان استان در کنکور سراسری

در پی اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ و کسب دو رتبه تک رقمی برای اولین بار در دهه های گذشته توسط دانش آموزان نخبه گرگانی، استاندار گلستان از این دو دانش آموز موفق تجلیل کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان،  در پی اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ و کسب دو رتبه تک رقمی برای اولین بار در دهه های گذشته توسط دانش آموزان نخبه گرگانی، استاندار گلستان از این دو دانش آموز موفق تجلیل کرد

در این آیین، احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان،  بهجت تربتی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان، عسگر مقصودلو مدیر دبیرستان شهید بهشتی تیزهوشان و اعضاای خانواده دانش آموزان نخبه حضور داشتند از محمد تیموری ماسوله موفق به کسب رتبه ۳ رشته علوم تجربی و شهریار سلیمانی موفق به کسب رتبه ۶ رشته علوم تجربی در ازمون سراسری ۹۹شدند که هردو، دانش اموز دبیرستان شهید بهشتی گرگان بودند تقدیر بعمل آمد.

هادی حق شناس استاندار گلستان دراین نشست ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای این دانش آموزان گفت: باید قدردان خانواده باشیم که فضا را برای رشد و پیشرفت فرزندان آماده کردند و حمایت از این  دانش آموزانی که با نبوغ و تلاش خودشان به موفقیت رسیدند وظیفه ما می باشد.

گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گلستان نیز در این مراسم اظهار داشت: موفقیت های آموزش و پرورش متعلق به همه افراد جامعه است و همه به نوعی در این موفقیت نقش دارند و این رتبه ها همه مردم گلستان را خوشحال کرد.

وی در پایان اظهار داشت: تلاش و همت آقایان تیموری و سلیمانی در کنکور سراسری می تواند الگوی خوبی برای دیگر دانش آموزان باشد.

شایان ذکر است این دانش آموزان در هیچ کلاس خصوصی یا مشاوره ای شرکت نداشتند.

به اشتراک بگذارید :