10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۱۵:۳۲:۴۸
کد مطلب:  1283787
با دستور مقام عالی وزارت صورت پذیرفت :
نظارت میدانی بر فرآیند بازگشایی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس سراسر کشور

.

با شروع سال تحصیلی جدید و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر تلاش در جهت حفظ سلامت دانش آموزان عزیز همزمان با آغاز فرایند آموزش در مدارس و رفع نگرانی والدین از شیوع بیماری کوید 19، اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به صورت ویژه با استفاده ظرفیت همه همکاران خود در مناطق ، ادارات کل و حوزه ستاد جهت بازدید میدانی اقدام نمود.

 بازرسان به صورت کاملا سرزده و تصادفی وارد مدارس شده از نزدیک در جریان نحوه آموزش حضوری وغیر حضوری، رعایت پروتکل های بهداشتی، مشکلات و کمبودهای مدارس قرار گرفته  و نتایج آن را روزانه به صورت مستقیم خدمت مقام عالی وزارت ارائه می نمایند. این مهم تصویری روشن از وضعیت مدارس را نمایان می سازد و می تواند مبنای تصمیم گیری های آتی باشد.

بر این اساس تا تاریخ 29/6/1399 تعداد 172 مدرسه توسط مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، معاونین وکارشناسان این اداره کل در وزارت متبوع از استانهای تهران ، قم ، سمنان و همدان مورد بازرسی ونظارت قرار گرفته و نیز طبق گزارشات دریافتی از استان ها 16940 مدرسه نیز توسط ادارات ارزیابی عملکرد وکارشناسان ادارات کل و725  مناطق آموزشی مورد بازرسی قرار گرفته است.

به اشتراک بگذارید :