21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۱۱:۵۰:۱۴
کد مطلب:  1283377
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه معارفه سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مطرح کرد:
فعالیت ها و توفیقات حوزه معاونت پرورشی طی سال های اخیر درخشان و قابل تقدیر است

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه معارفه سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: فعالیت ها و توفیقات حوزه معاونت پرورشی طی سال های اخیر درخشان و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های علیرضا مالک اشرفی در دوره مسئولیت معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اظهار داشت: فعالیت ها و توفیقات حوزه معاونت پرورشی طی سال های اخیر درخشان و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به قرابت فعالیت های دو حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی و سلامت، صفدر سلطانی را فردی پرتلاش و دارای سبک مدیریتی موفق دانست و گفت: با توجه به اینکه هر دو معاونت دارای نیروی انسانی متخصص و برنامه ریزی مدون هستند، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، به عنوان سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز معرفی می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه این تغییر مدیریتی نبایستی هیچگونه خللی در برنامه های حوزه پرورشی و فرهنگی وارد نماید گفت: امیدواریم در سال تحصیلی جاری برنامه های حوزه پرورشی با کیفیت اجرایی شوند تا بتوانیم گام موثری در جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان عزیزمان برداریم.

به اشتراک بگذارید :