25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۴:۱۸:۰۴
کد مطلب:  1282210
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
نباید از اثر فوق العاده فرهنگی طرح آجر به آجر به راحتی گذشت

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران وی با اشاره به اجرای طرح آجر به آجر گفت: در کنار ساخت مدارس به کمک خیرین مدرسه ساز نباید از نباید از اثر فوق العاده فرهنگی طرح آجر به آجر به راحتی گذشت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با حضور مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور و محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، بیست و ششمین نشست اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران در سالن آیت‌الله هاشمی اداره کل برگزار شد.
محمد صیدلو با ابراز خرسندی از دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران و قدردانی از همراهی همیشگی این بازوان قدرتمند نظام آموزش و پرورش گفت: حضور شما خیرین محترم در کنار ما همچون دست توانمندی است که میتوان به یاری آن در جهت رفع مشکلات بهره برد.

وی با اشاره به طرح آجر به آجر ، این طرح را از دیگر زمینه‌های فعالیت و مشارکت عموم مردم دانست و گفت: فرهنگ مشارکت و کمک برای ساخت مدرسه باید در عموم جامعه نهادینه شود.

صیدلو در ادامه با اشاره به اینکه دستی که برای مشارکت ساخت مدرسه هزینه می‌کند به راحتی به سمت بزه‌کاری نمیرود، افزود: قطعاً اگر ۱۵ میلیون دانش‌آموز و یک میلیون همکار فرهنگی ما هرکدام احساس کنند که به اندازه یک آجر می توانند در این طرح ارزشمند مشارکت داشته باشند نباید از اثر فرهنگی و معنوی آن غافل بود کما اینکه اثر مادی این عمل هم بسیار ارزشمند است.

به اشتراک بگذارید :