4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۳۰:۳۷
کد مطلب:  1282143
با حضور مدیرکل دفترآموزش های فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش:
جلسه تببین برنامه های محوری دبیرخانه کارآفرینی درسال تحصیلی ۱۴۰۰_1399 برگزار گردید

با حضور مدیرکل دفترآموزش های فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، جلسه تببین برنامه های محوری دبیرخانه کارآفرینی درسال تحصیلی ۱۴۰۰_ 1399برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، پیش از ظهر سه شنبه 25 شهریور 99 جلسه تببین برنامه های محوری دبیرخانه کارآفرینی درسال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹  با حضور سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفترآموزش های فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، رئیس زاده رئیس ارتباطات فراسازمانی، ابراهیمی مولف کتاب کارگاه نو آوری و کارآفرینی در دفتر این مدیر کل برگزار گردید و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت.

آذرکیش ضمن تقدیر از فعالیت های دبیرخانه کارآفرینی از فعالیت های دو ساله دبیر دبیرخانه کارآفرینی مستقر در استان گلستان، حمایت وپشتیبانی مسئولین استان در راستای تحقق اهداف کارآفرینی تقدیر و تشکر کردند و به تبیین و بررسی محورهای برنامه عملیاتی دبیرخانه کشوری در سال تحصیلی 1400-1399 پرداخت.

همچنین فعالیت های استانی گروه آموزشی کارآفرینی استان گلستان در زمینه طراحی و پیاده سازی برنامه های کارآفرینی نظیر دوره پارک نوآوری و خلاقیت ویژه مدیران و دوره تربیت مربی استانی و عملکرد سرگروه های محترم کارآفرینی استان ها در سال تحصیلی 1399-1398مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه: ارایه بسته تولید محتوای الکترونیکی بیست درصد کتاب برای بارگزاری در شبکه شاد با مشارکت دبیرخانه کارآفرینی و تیم تالیف کتاب در رده هنرآموزی، هنرجویی و تداوم همکاری در این زمینه می باشد.

 همچنین از تخصیص کانال تخصصی کارآفرینی در سامانه شاد با نظارت دبیرخانه کارآفرینی درجهت اشاعه فرهنگ کارآفرینی و تاکید بر شناسایی ارکان زیست بوم  استان ها با توجه به فرصت های جغرافیایی مناطق برای مقاطع مختلف تحصیلی خبر داده شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :