2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۰:۵۴:۴۵
کد مطلب:  1282027
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
ضرورت ایجاد سرمایه های مولد در آموزش و پرورش

جلسه برنامه های اقتصادی و کارآفرینی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور الهیار ترکمن معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش، کریمی فر مدیر کل امور رفاهی و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، اردستانی مدیرکل امور حقوقی وزارت آموزش و پرورش و محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره با به اهمیت اجرای فرایندهایی که منجر به سرمایه های مولد در آموزش و پرورش می شود ، گفت : قوانین در همه جای آموزش و پرورش یکسان است اما یک مدیر است که می تواند با همین قوانین یکسان  یک مدرسه را در اوج قرار دهد یا به افول برساند.
وی قوانین شوراهای آموزش و پرورش را از پیشرو ترین قوانین کشور دانست و افزود:  قوانین شوراهای آموزش و پرورش از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و با تفاسیر درست و بومی و منطقه ای می توان از این قوانین بهره برد .
صیدلو با تاکید بر نگارش شیوه نامه اجرایی قانون بند (د) تبصره ۹ برای اولین بار در شهرستان های استان تهران تصریح کرد: این تفاسیر و تبیین شیوه نامه اجرایی می تواند به اجرای قوانین بسیار کمک کند و بلا تکلیفی ها در این زمینه را از بین ببرد.
این مقام مسئول ، تدوین ، شیوه نامه اجرایی قانون ماده ۱۶ آموزش و پرورش و تشکیل کارگروه تخصصی تحصیل اسناد را از دیگر اقدامات ارزنده در شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دانست و خاطرنشان کرد: بسیاری از املاک ارزشمند آموزش و پرورش فاقد سند مالکیت است که در این زمینه اقدامات ارزنده ای در استان صورت گرفته است .

به اشتراک بگذارید :