13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۴:۱۹
کد مطلب:  1281495
با توزیع 450 بسته معیشتی و تحصیلی؛
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ناحیه 2 تبریز برگزار شد

دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز با توزیع 450 بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،  جعفر پاشایی در محل اجرای این رزمایش ملی در دبیرستان سمیه ناحیه دو تبریز از اقدامات چندوجهی در طرح کمک مومنانه تقدیر کرد و گفت: محتواهای تهیه شده  بر اساس نیازمندی دانش آموزان تدارک دیده شده و توزیع می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، پررنگ شدن برنامه های فرهنگی در این هفته  و توجه به آموزش و تربیت دانش آموزان با رعایت کامل بهداشت و ایمنی در ایام حساس کرونایی را خواستار شد.

وی گفت: ناحیه دو تبریز در رزمایش کمک مومنانه که به فرمایش مقام معظم رهبری شکل گرفته در استان پیشتاز است  و اوج معنویت در چنین کارهایی خدایی و دلی کار کردن است.

جعفر راستگو مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز نیز در این مراسم گفت: در دومین مرحله رزمایش 450 بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر با شناسایی دانش اموزان نیازمند در مقاطع مختلف در اختیار مدیران مدارس قرار می گیرد تا بین دانش آموزان عزیز توزیع شود.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :