15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۱۲:۴۹:۰۷
کد مطلب:  1280105
رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
کاهش دغدغه خانواده ها با اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی

عباسیان گفت: در حال حاضر مواد ضدعفونی کننده در اختیار تمامی مدارس قرار داده شده و مدارس ملزم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و سومین روز از شهریور ماه ۱۳۹۹، حسین عباسیان رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: به منظور بازگشایی مدارس فعالیت های زیادی در حوزه سلامت صورت پذیرفت؛ چرا که اولویت بازگشایی مدارس حفظ سلامت دانش‌آموزان بوده و بایستی برای تحصیل این عزیزان شرایط مناسبی فراهم می‌کردیم.

وی افزود: دستورالعمل های و پروتکل‌های بهداشتی در ۵ نسخه به اطلاع مدارس رسید، مواد ضدعفونی کننده برای مدارس تهیه شد تا محیط حضور دانش آموزان به صورت کامل ضدعفونی شود و کمترین نگرانی را برای حضور آنها در مدارس داشته باشیم.

رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطر نشان کرد: در برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم سال تحصیلی گذشته، با اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مدارس از نگرانی خانواده ها کاسته شد و در حال حاضر مواد ضدعفونی کننده در تمام مدارس قرار داده شده و هم فاصله گذاری مناسب صورت گرفته تا دانش آموزان با آسودگی در مدرسه حاضر شوند.

به اشتراک بگذارید :