2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ ۰۹:۵۰:۳۲
کد مطلب:  1279249
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تحقق عدالت آموزشی سرلوحه اهداف دوره ابتدایی است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: تحقق عدالت آموزشی سرلوحه اهداف دوره ابتدایی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر این که  نباید  هیچ دانش اموزی از تحصیل جا بماند گفت:  باید شرایط تحصیل  را برای فرزندان عزیزمان در هر صورتی فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه مدارس دوره ابتدایی استان آماده پذیرش  بیش از 557هزار نفر دانش آموز ابتدایی است ، اظهار داشت:  با تلاش مدیران و آموزگاران محترم و توانا ،آموزش و یادگیری در شرایط حضوری و مجاز با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم است.

وی با تاکید بر اجرایی عدالت آموزشی ، تصریح کرد: تمام همت مدیران وآموزگاران محترم بایستی معطوف به جذب تمامی دانش آموزان در مدارس باشد و شرایط لازم را برای تحصیل همگان فراهم نمائیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: اولیای دانش آموزان  بعنوان شرکای آموزش و پرورش  همیشه همیار تعلیم و تربیت بوده اند و انتظاراست که به موضوع دانش آموزان باز مانده از تحصیل توجه نموده و مسیر را برای تحصیل فرزندان عزیزمان ،خصوصا در پایه ورودی دوره ابتدایی فراهم نماییم .

به اشتراک بگذارید :